W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. kpt. Ireneusz Stafiej

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Nisku

z-ca komentanta powiatowego st. kpt. Ireneusz Stafiej w mundurze galowym

St.kpt Ireneusz Stafiej urodził się 17 grudnia 1972 roku w Nowej Sarzynie. Służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął 1 czerwca 1999 roku. Przez 18 lat brał czynny udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych jako strażak Komendy Powiatowej PSP w Nisku, a także jako osoba zarządzająca akcją na stanowisku dowódcy zmiany.
W 2005 roku ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Krakowie. Następnie w 2013 roku ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując tym samym tytuł inżyniera.
Uroczystość nadania pierwszego stopnia oficerskiego miała miejsce 4 maja 2013 roku w Warszawie.
W 2016 roku ukończył studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uzyskując tytuł magistra. Mocą decyzji Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, st.kpt Ireneusz Stafiej od 1 lipca 2017 roku pełni funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Nisku

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
28.11.2020 15:49 bryg. Ireneusz Szewczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Samodzielne stanowisko pracy ds. organizacyjnych
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. kpt. Ireneusz Stafiej 1.0 28.11.2020 15:49 bryg. Ireneusz Szewczyk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}