W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. Mariusz Wyszyński

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim

Zdjęcie przedstawia mł. bryg. Mariusza Wyszyńskiego, Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim w umundurowaniu wyjściowym.

Mariusz Wyszyński urodził się 25 lutego 1965 r. w Radzyminie. Z ochroną przeciwpożarową związany jest od grudnia 1992 roku, a służbę rozpoczął  od stanowiska stażysty w JRG Nowy Dwór Mazowiecki. W 1997 r. Komendant Rejonowy PSP w Nowym Dworze Mazowieckim powierzył mu obowiązki Kierownika Samodzielnej Sekcji Planowania Operacyjnego. W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych w 1998 roku ukończył Szkolę Aspirantów PSP w Poznaniu, a następnie w 2004 roku ukończył studia licencjackie w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Ciechanowie na Wydziale Ochrony Środowiska. W latach 2004-2013 zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego oraz pełnił nieetatowa funkcję oficera prasowego. W 2006 roku ukończył studia II stopnia w Akademii Finansów w Warszawie, na kierunku Finanse i Bankowość, specjalność ekonomia i organizacja ratownictwa, uzyskując tytuł magistra. W 2013 roku ukończył studia podyplomowe dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi w Szkole Głównej Służby Straży Pożarniczej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego.

20 lutego 2013 roku Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP powołał go na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim, które pełni do chwili obecnej.    

Odznaczony m. in. Brązowym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa, Odznaką Honorową PCK IV Stopnia.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
25.11.2020 11:28 mł. bryg. Tomasz Wołoszyn
Wytwarzający/ Odpowiadający:
mł. bryg. Tomasz Wołoszyn
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. Mariusz Wyszyński 2.0 10.12.2020 14:26 mł. bryg. Tomasz Wołoszyn
mł. bryg. Mariusz Wyszyński 1.0 25.11.2020 11:28 mł. bryg. Tomasz Wołoszyn

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP