W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Robocza wizyta w Komendzie Powiatowej PSP w Nowym Dworze Mazowieckim

09.06.2021

Robocza wizyta w Komendzie Powiatowej PSP w Nowym Dworze Mazowieckim

Dnia 9 czerwca 2021 roku miała miejsce wizyta nadbryg. Jarosława Nowosielskiego Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

W trakcie spotkania Mazowiecki Komendant Wojewódzki spotkał się z Komendantem Powiatowym bryg. Stanisławem Brzozowskim oraz jego zastępcą, dowództwem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, strażakami pełniącymi służbę w danym dniu oraz pracownikami biurowymi.

Podczas spotkania omówione zostały kwestie związane z planami modernizacji i budowy infrastruktury PSP na terenie województwa mazowieckiego oraz informacje o obecnej sytuacji finansowej strażaków. Podczas wizyty Mazowiecki Komendant Wojewódzki zapoznał się z warunkami socjalno-technicznymi JRG oraz SK KP.

Na zakończenie wizyty nabryg. Jarosław Nowosielski podziękował strażakom za ich codzienną służbę oraz życzył wszelkiej pomyślności tworzenia Mazowieckiego Garnizonu Strażaków.

Opracowanie i zdjęcia: Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim

Zdjęcia (3)