W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w ramach kampanii "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa"

02.03.2021

Zdjęcie przedstawia czujnik tlenku węgla oraz czujnik optyczny dymu, oba leżące na stole, powyżej widoczny dolny fragment loga PSP.

W dniu 2 marca 2021 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Nowym Dworze Mazowieckim miało miejsce wręczenie nagrody dla jednej z trzech osób, które poprawnie odpowiedziały na pytania do konkursu zorganizowanego w ramach kampanii "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa".

Przypominamy, że Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim we współpracy z redakcjami Wirtualnego Nowego Dworu oraz Tygodnika Nowodworskiego w dniu 22 lutego 2021 r. zorganizowała konkurs, w którym do wygrania były 3 komplety czujek: tlenku węgla i czujki dymu. Aby otrzymać nagrodę należało poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania związane z tematyką kampanii. Konkurs opublikowany w mediach społecznościowych spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkanców powiatu i został bardzo szybko rozstrzygnięty, a troje laureatów, którzy najszybciej udzielili poprawnych odpowiedzi zostało zaproszonych do siedziby KP PSP po odbiór nagród.

Na potrzeby realizacji kampanii czujki zostały ufundowane przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Partnerom medialnym dziękujemy za owocną współpracę, a mieszkańcom powiatu nowodworskiego za zaintersowanie i zaangażowanie w konkurs. Świadczy to o coraz większej świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej.

Opracowanie: mł. bryg. Tomasz Wołoszyn, Fot.: mł. kpt. Piotr Napiórkowski

Zdjęcia (3)