W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zakończenie szkolenia kierujących działaniem ratowniczym dla strażaków ratowników OSP

17.05.2021

Zdjęcie przedstawia logo Państwowej Straży Pożarnej na białym tle, a poniżej napis: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim oraz adres strony internetowej.

W sobotę 15 maja 2021 r. zakończyło się "Szkolenie kierujących działaniem ratowniczym OSP". Do pisemnego egzaminu przystąpili druhowie, którzy odbyli szkolenie teoretyczne prowadzone w systemie online oraz zajęcia praktyczne realizowane w siedzibie KP PSP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szkolenie zostało rozpoczęte i niestety zawieszone w październiku 2020 r. z powodu ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa, a następnie wznowione w maju br.

Gratulujemy druhom, którzy mimo utrudnień i ograniczeń wytrwali do końca szkolenia i uzyskali kwalifikacje do kierowania działaniami ratowniczymi!
 

Opracowanie i fot.: bryg. Tomasz Wołoszyn

Zdjęcia (1)