W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Tomasz Ostrowski

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie

Zdjęcie portretowe starszego brygadiera Tomasza Ostrowskiego na jasnym tle w mundurze wyjściowym

Tomasz Ostrowski  ur. 20 lipca 1976 roku w Morągu

1 sierpnia 1996 r. rozpoczął studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie w zakresie inżynierii bezpieczeństwa pożarowego. 27 maja 2000 roku ukończył szkołę uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa i stopień młodszego kapitana. Z dniem 1 lipca 2000 roku rozpoczął służbę stałą w komendzie powiatowej PSP w Ostródzie na stanowisku młodszego oficera w wydziale kontrolno-rozpoznawczym. 20 marca 2003 roku ukończył na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie magisterskie studia uzupełniające na kierunku Ochrona  Środowiska w specjalności inżynieria ekologiczna. Od 1 października 2003 r. awansowany na stanowisko specjalisty, a od 1 listopada 2004 r.  na kierownika sekcji w wydziale kontrolno-rozpoznawczym. 1 lipca 2005 r. mianowany na stanowisko naczelnika wydziału. Od 1 kwietnia 2007 r. pełnił obowiązki zastępcy komendanta powiatowego, a na stanowisko to został powołany z dniem 1 października tego samego roku. W okresie od 1 czerwca do 31 lipca pełnił obowiązki  komendanta powiatowego. Na stanowisko komendanta powiatowego PSP w Ostródzie powołany z dniem 1 sierpnia 2008 roku. W roku 2009 ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego. 12 marca 2012 roku ukończył w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie studia podyplomowe na kierunku Administracja w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej. 9 maja 2013 roku ukończył w Szkole Głównej Służby Pożarniczej studia podyplomowe w zakresie logistyki w bezpieczeństwie kraju. Z dniem 4 maja 2020 roku awansowany do stopnia starszego brygadiera.  

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.12.2020 13:39 st. kpt. Rafał Napiórkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
st. kpt. Rafał Napiórkowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. Tomasz Ostrowski 2.0 21.01.2021 12:08 Marcin Wiśniewski
st. bryg. Tomasz Ostrowski 1.0 08.12.2020 13:39 st. kpt. Rafał Napiórkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP