W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. mgr inż. Marcin Głogowski

Komendant Powiatowy

Na zdjęciu widoczny komendant powiatowy. Mężczyzna na jasnym tle, w mundurze galowym, posiadający baretki 2 odznaczeń, imiennik, sznur galowy. Posiada przypinki Małopolskiej Brygady Odwodowej oraz Szkoły Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Pan mł. bryg mgr inż. Marcin Głogowski służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 2002 roku jako słuchacz kadet Szkoły Aspirantów w Krakowie następnie od 21.08.2004 -27.02.2009 pełnił służbę w Komendzie miejskiej PSP w Krakowie
w JRG nr 1 jako operator sprzętu specjalnego, dowódca zastępu. Od 01.03.2009 roku do nadal pełni służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Oświęcimiu gdzie zajmował kolejne stanowiska specjalista w sekcji ds. kontrolno- rozpoznawczej, zastępca naczelnika wydziału ds. operacyjno-szkoleniowych, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Oświęcimiu. Od 05.09.2019 Komendant Powiatowy PSP
w Oświęcimiu.

Wykształcenie Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie 2004r.  (tech. poż.),  Szkoła Główna Służby Pożarniczej- 2008r. (inż. poż.), Akademia Techniczno - Humanistyczna w Bielsku Białej 2011(mgr), studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy 2013 r, oraz Zapobieganie Pożarom i Awariom w Szkole Głównej Służby Pożarniczej 2014 rok.

W trakcie służby wyróżniony medalami odznaczeniami:

Brązowym Medalem za Długoletnia Służbę

Srebrna Odznaką Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej

Srebrnym Medalem Za zasługi Dla Pożarnictwa 

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
18.12.2020 10:29 Przemysław Jelonek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja ds. Organizacyjno-Kadrowych
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. mgr inż. Marcin Głogowski 1.0 18.12.2020 10:29 Przemysław Jelonek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP