W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pomoc strażaków w ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19

03.02.2021

Dwóch strażaków w ubraniach koszarowych i dwie osoby starsze, kobieta i mężczyzna stoją przed wejściem do punktu szczepień. Po lewej stronie obok budynku stoi czerwony samochód strażacki.

Strażacy z powiatu proszowickiego, w ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19, pomogli dotrzeć do punktów szczepień 5 osobom, które nie mogły tam dojechać we własnym zakresie. W dotychczasowych działaniach zaangażowane były jednostki OSP z Nowego Brzeska, Hebdowa, Polekarcic i Bolowa.

W najbliższych dniach rozpocznie się druga część akcji zaplanowanej przez MSWiA, czyli dostarczacie ulotek informacyjnych. Z terenu powiatu wszystkie jednostki OSP zgłosiły akces rozpowszechniania materiałów informacyjnych o szczepieniach wśród mieszkańców powiatu.
Na zdjęciu druhowie z Hebdowa uczetniczący w akcji.