W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. mgr Jarosław Stokwisz

Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Radziejowie

Zdjęcie portretowe Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP na jasnym tle w mundurze galowym

Pan mł. bryg. mgr Jarosław Stokwisz służbę w jednostkach organizacyjnych ochrony przeciwpożarowej podjął 01.09.1987 roku jako kadet w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. W 2006 roku ukończył studia licencjackie w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku.

W 2008 roku ukończył uzupełniające studia magisterskie na Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i uzyskał stopień magistra. Jednocześnie ukończył na Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku studia podyplomowe w zakresie: bezpieczeństwo i higiena pracy. W 2010 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie zajmowania przez strażaków stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi.

Dnia 15 lipca 2010 roku Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powołał mł. bryg. mgr Jarosława Stokwisza na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.12.2020 15:00 Małgorzata Jarocka-Krzemkowska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. mgr Jarosław Stokwisz 2.0 04.12.2020 17:38 asp Daniel Dębowy
mł. bryg. mgr Jarosław Stokwisz 1.0 04.12.2020 15:00 Małgorzata Jarocka-Krzemkowska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP