W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

st. bryg. mgr inż. Maciej Suchomski

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej

zdjęcie starszego brygadiera Macieja Suchomskiego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim w mundurze galowym na jasnym tle

Maciej Suchomski urodził się 20 czerwca 1970 roku w Żninie. Służbę  rozpoczął w 1991 rok w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, jako student podchorąży na kierunku taktyczno –dowódczym uzyskując w 1996 roku tytuł magistra inżyniera pożarnictwa. W tym samym roku rozpoczął służbę w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim na stanowisku dowódcy zastępu.
Z dniem 1 stycznia 1999 roku został mianowany na stanowisko oficer, a następnie starszy specjalista realizując zadania z zakresu spraw kontrolno - rozpoznawczych. Od 1 lutego 2006 roku powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim i funkcję tą pełnił do  30 września 2018 roku. 

Przez cały okres służby systematycznie podnosił swoje kwalifikacje kończąc
w 2012 r. studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy
na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

Od 1 października 2018 roku powierzono mu pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim
a z dniem 1 grudnia 2018 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

Za wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych w 2018 roku odznaczony został Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, a w 2012 roku Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę oraz Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
03.12.2020 20:51 mł. ogn. Dariusz Rykert
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja Organizacyjno- Kadrowa
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. mgr inż. Maciej Suchomski 2.0 26.10.2021 13:25 Dariusz Chylewski
st. bryg. mgr inż. Maciej Suchomski 1.0 03.12.2020 20:51 mł. ogn. Dariusz Rykert

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}