W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st.bryg. Marcin Machowski

Komendant Powiatowy PSP

kom_skar

Marcin Machowski urodził się 13 września 1970 roku w Starachowicach.

Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął 24.08.1989 r. w służbie kandydackiej w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Krakowie.

W 1997r. ukończył studia wyższe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie  w zakresie inżynierii bezpieczeństwa pożarniczego z wynikiem bardzo dobrym, uzyskując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa.  

Systematycznie podnosił swoje kwalifikacje kończąc w 2002 r. studia podyplomowe w zakresie „Zarządzanie w stanach zagrożeń” w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Od dnia 1 sierpnia 1991 roku do dnia 30.04.1996 roku pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach rozpoczynając od stanowiska młodszy dyspozytor.

W następnych latach pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Kielcach na stanowisku dyżurny operacyjny. Służył w niej 7 lat.

Z dniem 15.05.2003 r. powołany został na stanowisko Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Skarżysku – Kamiennej, gdzie od 8 czerwca 2016 r. jest Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej.

Odznaczony m. in. Brązowym , Srebrnym i Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa, Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową  i Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, złotym Znakiem Związku OSP RP.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.12.2020 09:58 st. kpt. Tomasz Kandyba
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Tomasz Kandyba/Agnieszka Ubysz
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st.bryg. Marcin Machowski 1.0 04.12.2020 09:58 st. kpt. Tomasz Kandyba

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}