W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł.bryg. Łukasz Godlewski

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Szczytnie

Zdjęcie przedstawia Zastępcę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie młodszego brygadiera Łukasz Godlewskitnie

mł. bryg. mgr inż. Łukasz Godlewski  
Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Szczytnie

Łukasz Godlewski urodził się 30czerwca 1983 r. w Malborku. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 2002 r. jako student-podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W trybie dziennym 5-letnim ukończył SGSP jako mgr inż. pożarnictwa. Z dniem 1 czerwca 2007 r. rozpoczął służbę stałąw Komendzie Powiatowej PSP w Nidzicy na stanowisku specjalisty-ratownika w jrg, w październiku tego samego roku został przeniesiony do Ośrodka Szkolenia KW PSP w Olsztynie. Tam służył przez okres ponad 11-lat, awansując kolejno od technika do starszego wykładowcy. W 2009 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie Bezpieczeństwa i higieny pracy w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. W roku 2011 ukończył studia podyplomowe w zakresie Kształcenia Pedagogicznego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Z dniem 14 marca 2019 r. został p. o. Z-cy Komendanta Powiatowego PSP w Szczytnie, a 20 maja 2019 r. został powołany na ww. stanowisko.

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.12.2020 21:16 kpt. Łukasz Wróblewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
kpt. Łukasz Wróblewski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł.bryg. Łukasz Godlewski 2.0 21.01.2021 13:32 kpt. Łukasz Wróblewski
mł.bryg. Łukasz Godlewski 1.0 02.12.2020 21:16 kpt. Łukasz Wróblewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}