W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Maciej Dzielecki

Komendant Powiatowy PSP

Zdjęcie przedstawia Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie u umundurowaniu galowym

st. bryg. Maciej Dzielecki

Komendanta Powiatowy PSP w Wieruszowie

 

Maciej DZIELECKI urodził się 29 stycznia 1975 r. w Pszczynie. Służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1995 roku jako podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Po ukończeniu szkoły i otrzymaniu tytułu inżyniera pożarnictwa oraz promocji oficerskiej w lipcu 1999 roku podjął służbę jako dowódca zastępu w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie, z którą związany jest do dnia dzisiejszego. W listopadzie 2003 r. ukończył uzupełniające studia magisterskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa. Podczas służby w wieruszowskiej komendzie zajmował kolejne stanowiska oficerskie w wydziale operacyjno – szkoleniowym do naczelnika wydziału włącznie. Pełnił również funkcję pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych.  1 sierpnia 2018 r. powołany został na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie.

Za osiągnięcia służbowe odznaczony złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” oraz srebrną odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
10.12.2020 23:33 asp. Marcin Gruca
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja Kwatermistrzowska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. Maciej Dzielecki 1.0 10.12.2020 23:33 asp. Marcin Gruca

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP