W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. mgr inż. Artur Czachowski

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Żurominie

Mężczyzna w okularach, w mundurze, patrzący na wprost na białym tle.

bryg. Artur CZACHOWSKI urodził się 18 marca 1977 r. w Makowie Mazowieckim. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1997 r. jako podchorąży
w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, którą ukończył w 2001 r. Następnie podjął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Makowie Mazowieckim obejmując stanowiska dowódcy zastępu i młodszego specjalisty. W 2004 r. uzupełnił wyszkolenie pożarnicze kończąc studia niestacjonarne II stopnia na Szkole Głównej Służby Pożarniczej uzyskując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa.

W 2005 r. przeniesiony do dalszego pełnienia służby w Komendzie Miejskiej PSP
w Płocku, gdzie związany z pionem operacyjnym zajmował kolejno stanowiska dowódcy zastępu, zastępcy dyżurnego operacyjnego, dyżurnego operacyjnego, starszego specjalisty, zastępcy naczelnika wydziału i naczelnika wydziału. Podniósł swoje kwalifikacje kończąc studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, kurs pedagogiczny dla nauczycieli, a także liczne kursy i szkolenia związane z wykonywaniem obowiązków służbowych. Odznaczony m. in. Brązowym Krzyżem Zasługi, Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę, Złotym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa, Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa W Powiecie Płockim.

Z dniem 1 listopada 2020 r. powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Żurominie.

 

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
26.11.2020 09:51 Joanna Łukasiak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Joanna Łukasiak
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. mgr inż. Artur Czachowski 3.0 15.01.2021 14:45 Joanna Łukasiak
bryg. mgr inż. Artur Czachowski 2.0 14.12.2020 14:22 Joanna Łukasiak
bryg. mgr inż. Artur Czachowski 1.0 26.11.2020 09:51 Joanna Łukasiak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP