W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

II Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu LGD Ziemi Chełmońskiego

21.08.2021

Komendant powiatowy PSP w Żyrardowie bryg. Tomasz Cybul gratuluje chłopcu z MDP. Obok stoi wój gminy Radziejowice oraz prezes OSP Radziejowice.

21 sierpnia 2021 roku na biosku sportowym przy Szkole Podstawowej w Korytowie odbyły się II Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych systemu CTIF z terenu Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Chełmońskiego". Zawody odbywały się w ramach projektu, który otrzymał wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w ramach zadania "Uczymy-Jednoczymy-Pomagamy".  Udział w zawodach wzięło ponad 60 członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Powiat żyrardowski reprezentowała młodzież z MDP Korytów, MDP Radziejowice oraz MDP Zbiroża. Po prawie trzygodzinnej rywalizacji liderami zawodów zostały dwa zespoły z MDP w Skułach, trzecie miejsce zajęła MDP w Zbiroży. Podczas zawodów komendant powiatowy PSP w Żyrardowie bryg. Tomasz Cybul złożył gratulacje młodym druhnom i druhom oraz podziękował za zaangażowanie i chęć do działania młodzieży.

Opracowanie: kpt. Katarzyna Piszczek  - Komenda Powiatowa PSP w Żyrardowie
Zdjęcia: Tadeusz Sułek "Życie Żyrardowa"

Zdjęcia (10)