W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

BANKI, FUNDACJE

Gwarancje kredytowe dla sektora kreatywnego w BGK

Opis

Celem gwarancji jest zabezpieczenie spłaty kredytu obrotowego lub inwestycyjnego udzielanego przez bank kredytujący dla przedsiębiorcy z sektora MŚP, który prowadzi swoją działalność w branży zaliczanej do tzw. sektorów kreatywnych lub sektora kultury lub realizuje projekt albo zamierza realizować projekt w tych sektorach.

Budżet: 500 mln zł

Zarządzający: Bank Gospodarstwa Krajowego

Beneficjenci: przedsiębiorcy z sektora MŚP, którzy prowadzą swoją działalność w branży zaliczanej do tzw. sektorów kreatywnych lub sektora kultury

dowiedz się wiecej

Fundacja ORLEN

Fundacja ORLEN prowadzi nabór do trzeciej edycji programu grantowego Czuwamy! Pamiętamy! 
Do 18 maja 2020 roku organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie rewitalizacji bądź stworzenia Miejsca Pamięci. Budżet programu to 190 tys. złotych.

dowiedz się wiecej

Fundacja PZU

Organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje i uczniowskie kluby sportowe) mogą aplikować  o wsparcie finansowe na projekty realizowane na terenach wiejskich oraz w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców w jednym z trzech obszarów:

 kultura i historia (konkurs „Fundacja PZU z Kulturą” , który umożliwia dzieciom i młodzieży dostęp do szeroko pojętej kultury poprzez udział w interesujących wyjazdach do instytucji kultury oraz warsztatach edukacyjnych) - nabór wniosków od 31.07.2020 r.,