W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Akcja informacyjno-edukacyjna „Bezpieczna Woda”

19.04.2018

Logo Akcji Bezpieczna Woda

Ministerstwo Sportu i Turystyki w bieżącym roku realizuje siódmą edycję akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda”. Inicjatywa jest skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej i stanowi cenne źródło informacji dla rodziców, nauczycieli oraz wychowawców.

Celem przedsięwzięcia jest promocja bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku. Broszura w wersji elektronicznej jest dostępna dla wszystkich chętnych do pobrania poniżej na stronie internetowej.

Ministerstwo Sportu i Turystyki realizuje letnią edycję „Bezpiecznej Wody” we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy wsparciu Komendy Głównej Policji, Centrum Turystyki Wodnej PTTK i Polskiej Organizacji Turystycznej.

Materiały

Plakat
Bezpieczna​_Woda​_-​_plakat2018.pdf 4.14MB
Broszura
BezpiecznaWoda2018-broszura.pdf 26.37MB
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
19.04.2018 09:31 Marcin Papierz
Pierwsza publikacja:
19.04.2018 09:31 Marcin Papierz