W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Michał Kamieniecki

Zastępca Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

Z-ca Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

Michał Kamieniecki urodził się 28 października 1974 r. w Olsztynie. W 1998 r. ukończył dzienne studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie i zaczął pełnić służbę w jednostkach organizacyjnych PSP w Olsztynie, kolejno w jednostce ratowniczo-gaśniczej nr 1, jednostce ratowniczo-gaśniczej nr 2, komendzie miejskiej PSP i komendzie wojewódzkiej PSP. Powierzone zadania realizował na stanowiskach: specjalisty ratownika, dowódcy sekcji, dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej, naczelnika wydziału operacyjnego. Od 19 marca 2012 r. pełni funkcję zastępcy warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP.

W 2002 r. obronił pracę magisterską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W 2007 r. ukończył studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a w 2015 r. studia podyplomowe w zakresie gospodarowania zasobami dla kadry kierowniczej PSP na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.  

Jest dowódcą międzynarodowego modułu gaśniczego do zwalczania pożarów z ziemi przy użyciu pojazdów „GFFFV Olsztyn” oraz dowódcą Warmińsko-Mazurskiej Brygady Odwodowej.

Zdjęcia (1)

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.12.2020 13:31 Krzysztof Pardo
Wytwarzający/ Odpowiadający:
bryg. Krzysztof Pardo
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. Michał Kamieniecki 1.0 08.12.2020 13:31 Krzysztof Pardo

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP