W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolejna akcja mikołajkowa strażaków z Bydgoszczy

23.12.2020

Budynek szpitala i zjeżdżający po szklanej elewacji budynku na linie alpinistycznej ratownik wysokościowy w czapce Mikołaja

Strażacy ze Specjalistycznej  Grupy Ratownictwa Wysokościowego Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy ponownie zostali pomocnikami Świętego Mikołaja. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną nie można było spotkać się bezpośrednio z dziećmi, ale rozstawiono drabinę mechaniczną i dano popis zjazdów na linach technikami alpinistycznymi tym razem przed budynkiem Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Antoniego Jurasza  w Bydgoszczy. Pokaz  w wykonaniu strażaków Państwowej Straży Pożarnej i spotkanie z Mikołajem dało dzieciom wiele radości, pozwoliło, choć na chwilę zapomnieć, dlaczego są w szpitalu i niewątpliwie było niezapomnianym przeżyciem. Ponownie wspólnie z nami działała Fundacja „Dr Clown”.

 

Zdjęcia: portal Bydgoszcz998
Opis: kpt. Karol Smarz 

Zdjęcia (4)