W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SZCZEPIMYSIĘ – transport osób w ramach wspierania Narodowego Programu Szczepień w powiecie tucholskim

22.02.2021

Za balustradą przed wejściem do przychodni stoi starsza kobieta, a obok niej strażak.

W ramach wspierania Narodowego Programu Szczepień strażacy z terenu powiatu tucholskiego realizują transport  do punktów szczepień osób niepełnosprawnych oraz mających trudności z dostępem do wskazanych punktów.  Działania te odbywają się z zachowaniem wskazanych zasad reżimu sanitarnego. W ramach prowadzonych działań strażacy  będą również przekazywać materiały informacyjne na temat szczepień oraz profilaktyki COVID-19.

18 lutego 2021 roku o godz. 9:00 odbył się kolejny transport pacjentów do punktu szczepień przeciwko COVID-19. Do Ośrodka Zdrowia w Bysławiu przewieziono dwóch pacjentów z gminy Lubiewo.

Przypominamy,   że pod numerem 989 można uzyskać dostęp do bezpłatnej całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVCID-19.

Źródło: KP PSP Tuchola

Zdjęcia (2)