W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Unseen Soundwalks: Powstanie Warszawskie ’44

31.07.2020

W tygodniu poprzedzającym godzinę W portal Culture.pl publikuje (w angielskiej i polskiej wersji językowej) 10 odcinków spacerownika Unseen Soundwalks: Powstanie Warszawskie ’44, relacjonującego najważniejsze wydarzenia powstańczego zrywu.

US

 Uzupełnieniem podcastów będą przygotowane przez Muzeum Powstania Warszawskiego filmy, wykorzystujące współczesne i archiwalne zdjęcia, a także ścieżkę dźwiękową z filmu "Powstanie Warszawskie".


Podcasty, których autorem jest John Beauchamp, jak i filmy zostały specjalnie przygotowane na okres ograniczonej kwarantanny. Po powrocie do normalnego ruchu turystycznego Culture.pl przedstawi Unseen Soundwalk w formie aplikacji dla gości z zagranicy zwiedzających stolicę. 


Obecnie  spacerownik jest do wysłuchania na platformach podcastowych, Culture.pl oraz w aplikacji mobilnej Echoes z geolokalizacją. 

 

Unseen Soundwalks