W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

XVI Światowy Szczyt Cyfrowy ONZ

06.10.2021

Wydarzenie IGF 2021 odbędzie się w Katowicach w dn. 6-10 grudnia 2021 r.

Szczyt cyfrowy

Przedstaiamy wstępny i na bieżąco aktualizowany program fazy głównej Szczytu Cyfrowego (7-10 grudnia) oraz tzw. „dnia zero” (6 grudnia). Łącznie to ponad 300 wydarzeń (warsztaty, otwarte fora dyskusyjne, sesje grupowe i networkingowe, sesje wysokiego szczebla z udziałem przedstawicieli państw i organizacji międzynarodowych oraz sesja parlamentarna). 

 

W programie Szczytu Cyfrowego ONZ - IGF 2021 znajdują się również 83 warsztaty, które zostały wybrane przez ONZ z propozycji zgłoszonych przez osoby ze wszystkich stron świata. Dotyczą m.in. ochrony dzieci w internecie, zrównoważonej konsumpcji w ramach e-commerce, cyfrowych praw i obowiązków, czy wolności słowa w internecie.

 

W Szczycie Cyfrowym może wziąć udział każdyszczegóły nt. rejestracji.

 

Szczyt Cyfrowy będzie także ważnym wydarzeniem dla młodych ludzi z całego świata, którzy współtworzą globalne środowisko internetowe. Dlatego jednym z wydarzeń towarzyszących IGF 2021 będzie Młodzieżowy Szczyt IGF (Youth IGF).

 

Od 10 do 12 grudnia odbędzie się tzw. IGF After Party, czyli weekend pełen innowacyjnych dyskusji i ciekawych aktywności dla młodych programistów z całego świata.

{"register":{"columns":[]}}