W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

mLegitymacja studencka

(tylko Android)

Wizualizacja mLegitymacji studenckiej w aplikacji mObywatel

mLegitymacja studencka - czyli legitymacja studencka w telefonie. Usługa jest uruchomiona pilotażowo na Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytcie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Jeśli jesteś studentem tych uczelni, możesz uzyskać ten mDokument w sekretariacie lub dziekanacie. Aktywuje się go poprzez kod QR oraz kod aktywacyjny otrzymany na uczelni.

mLegitymacja studencka działa tak, jak tradycyjny dokument. Pokazując ją na ekranie smartfona potwierdzisz, że jesteś studentem, skorzystasz z ulg i zwolnień. Możesz również potwierdzić swoje dane użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. Uprawniony użytkownik potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i zobaczy Twoje zdjęcie z dokumentu w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji studenckiej.