W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Błażej Poboży

Podsekretarz Stanu

Błażej Podboży

Życiorys

Błażej Poboży jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce. Zajmuje się najnowszą historią polityczną Polski i Europy. Od kilkunastu lat związany z Instytutem Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dwukrotnie wyróżniany w konkursie na najlepszego wykładowcę Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Rady Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.
 
Od czerwca 2016 do listopada 2018 roku zastępca burmistrza dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy odpowiedzialny m.in. za promocję i komunikację społeczną oraz oświatę. Od 2018 roku radny m. st. Warszawy. Wiceprzewodniczący i rzecznik klubu Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Warszawy. W 2018 roku odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.
 
W MSWiA nadzoruje Departament Analiz i Polityki Migracyjnej, Departament Funduszy Europejskich oraz Departament Komunikacji Społecznej.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
05.09.2019 14:21 Karolina Ołtarzewska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Departament Komunikacji Społecznej
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Błażej Poboży 1.0 03.10.2019 16:00 Joanna Ćmiel

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP