W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Fundusz Solidarności Unii Europejskiej

Materiały

Decyzja wykonawcza komisji z dnia 17.10.2018 r. w sprawie przyznania wkładu finansowego z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej na sfinansowanie działań nadzwyczajnych i działań służących odbudow ie w następstwie burz w Polsce w sierpniu 2017 r.
01​_decyzja​_komisji.pdf 0.32MB
Wykaz zadań załączony do wniosku Wojewody o przekazanie środków finansowych z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej (FSUE)
02​_wykaz.XLSX 0.01MB
Załącznik nr 3 do Zasad wykorzystania przez jednostki samorządu terytorialnego środków z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej przyznanych na podstawie decyzji wykonawczej komisji z dnia 17.10.2018 r. w sprawie przyznania wkładu finansowego z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej na sfinansowanie działań nadzwyczajnych i działań służących odbudowie w następstwie burz w Polsce w sierpniu 2017 r.
03​_zalacznik​_3.docx 0.03MB
Załącznik nr 3a do Zasad wykorzystania przez jednostki samorządu terytorialnego środków z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej przyznanych na podstawie decyzji wykonawczej komisji z dnia 17.10.2018 r. w sprawie przyznania wkładu finansowego z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej na sfinansowanie działań nadzwyczajnych i działań służących odbudowie w następstwie burz w Polsce w sierpniu 2017 r.
04​_zalacznik​_3a.docx 0.03MB
Załącznik nr 4 do Zasad wykorzystania przez jednostki samorządu terytorialnego środków z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej przyznanych na podstawie decyzji wykonawczej komisji z dnia 17.10.2018 r. w sprawie przyznania wkładu finansowego z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej na sfinansowanie działań nadzwyczajnych i działań służących odbudowie w następstwie burz w Polsce w sierpniu 2017 r.
05​_zalacznik​_4.docx 0.02MB
Wykaz wydatków poniesionych w związku z czasowym zakwaterowaniem i finansowaniem lub dofinansowaniem służb ratownictwa do finansowania lub dofinansowanie z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej (FSUE) - składany przez jst do Wojewody
06​_wykaz.XLSX 0.01MB
Wykaz wydatków poniesionych w związku z czasowym zakwaterowaniem i finansowaniem lub dofinansowaniem służb ratownictwa do finansowania lub dofinansowania z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej (FSUE)
07​_wykaz.XLSX 0.01MB
Załącznik nr 6 do Zasad wykorzystania przez jednostki samorządu terytorialnego środków z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej przyznanych na podstawie decyzji wykonawczej komisji z dnia 17.10.2018 r. w sprawie przyznania wkładu finansowego z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej na sfinansowanie działań nadzwyczajnych i działań służących odbudowie w następstwie burz w Polsce w sierpniu 2017 r.
08​_zalacznik​_6.docx 0.02MB
Sprawozdanie z realizacji zadań finansowanych lub dofinansowanych z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej (FSUE)
09​_sprawozdanie.XLSX 0.01MB
Sprawozdanie końcowe zrealizowanych przedsięwzięć w ramach wkładu finansowego z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej
10​_sprawozdanie.XLSX 0.01MB
Zasady wykorzystania przez jednostki samorządu terytorialnego środków z Funduszu Solidarnośei Unii Europejskiej przyznanych na podstawie decyzji wykonawczej Komisji z dnia 17.10.2018 r. w sprawie przyznania wkładu finansowego z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej na finansowanie lub dofinansowanie działań nadzwyczajnych i działań służących odbudowie w następstwie burz w Polsce w sierpniu 2017 r.
11​_Zasady.pdf 0.44MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.10.2019 11:58 Joanna Ćmiel
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Departament Ochrony Ludności i Zarządzania Kryzysowego
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Fundusz Solidarności Unii Europejskiej 1.0 04.10.2019 11:58 Joanna Ćmiel

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP