W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Petycja w sprawie dostosowania do aktualnego stanu techniki między innymi ustawy Kodeks postępowania administracyjnego oraz ustawy o Polskim Czerwonym Krzyżu.

Petycja złożona z wyrażeniem zgody przez autora na ujawnienie danych osobowych. Autor postuluje w szczególności zniesienie przepisów dotyczących możliwości wnoszenia podań w postępowaniu administracyjnym drogą telegraficzną, gdyż taka forma wnoszenia podań już nie jest stosowana. Ponadto, autor postuluje z tego samego powodu, zniesienie przepisów dotyczących uprzywilejowania PCK w zakresie łączności telegraficznej.

Petycja została przekazana do MSWiA w zakresie jego częściowej właściwości przez Ministra Cyfryzacji w dniu 16 listopada 2018 r.

W dniu 5 grudnia 2018 r. udzielono odpowiedzi podmiotowi wnoszącemu.

Materiały

Załącznik 2
załacznik2.pdf 0.23MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
21.10.2019 09:19 Magdalena Jakubiak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Biuro Ministra
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Petycja w sprawie dostosowania do aktualnego stanu techniki między innymi ustawy Kodeks postępowania administracyjnego oraz ustawy o Polskim Czerwonym Krzyżu. 1.0 21.10.2019 09:19 Magdalena Jakubiak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP