W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Petycja w sprawie godzin pracy organów samorządu terytorialnego lub władzy rządowej w województwie

Petycja złożona bez wyrażenia zgody przez autora na ujawnienie jego danych osobowych. Autor postuluje m.in. wprowadzenie obowiązku pracy urzędów samorządu terytorialnego oraz administracji rządowej w województwie w dni wolne od pracy oraz w godzinach wieczornych i nocnych w określonych dniach tygodnia.

Petycja została przekazana do MSWiA w dniu 3 lipca 2017 r.

W dniu 28 lipca 2017 r. udzielono odpowiedzi podmiotowi wnoszącemu. Ponadto, uwzględniając zastrzeżenie podmiotu wnoszącego w zakresie dochowania anonimowości, w odpowiedzi poinformowano podmiot wnoszący o częściowej właściwości innych organów władzy publicznej w zakresie spraw poruszanych w petycji.

Materiały

Petycja w sprawie godzin pracy organów samorządu terytorialnego lub władzy rządowej w województwie
petycja​_w​_sprawie​_godzin​_pracy​_organow​_samorzadu​_terytorialnego​_lub​_wladzy​_rzadowej​_w​_wojewodztwie.PDF 0.07MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
21.10.2019 09:44 Magdalena Jakubiak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Biuro Ministra
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Petycja w sprawie godzin pracy organów samorządu terytorialnego lub władzy rządowej w województwie 1.0 21.10.2019 09:44 Magdalena Jakubiak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP