W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Fundacja św. Mikołaja w bydgoskim plastyku

Kolejny rok zbieramy środki finansowe na fundusz stypendialny Fundacji św. Mikołaja, który pomaga uczniom Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Chcemy, aby każdy z uczniów miał możliwość rozwijać swoje pasje i zainteresowania. 

grafika z logo fundacji św. mikołaja i w tle niebieska ilustracja z rysunkiem mikołaja przytulającego pięcioro dzieci

Zapraszamy do udziału w zbiórce pieniędzy na stypendium Fundacji św. Mikołaja. Dzięki temu jesteśmy w stanie ufundować kolejne stypendia. W ubiegłym roku zgromadzone środki pozwoliły przyznać stypendium dla jednego ucznia.

Informacje szczegółowe dotyczące funduszy znajdują się na profilu szkoły na stronie Fundacji:
https://stypendia.mikolaj.org.pl/szkoly-w-programie/profil/zespol-szkol-plastycznych-w-bydgoszczy

W trakcie akcji specjalnych Fundacja św. Mikołaja podwaja każdą złotówkę wpłaconą na subkonto szkoły. Dzięki temu zebrane środki tworzą fundusz pomocy dla uczniów w trudnej sytuacji finansowej.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy przekazali swoje prace i aktywnie brali udział we wcześniejszych akcjach. Rodzicom i Nauczycielom za pomoc w realizacji projektu! Dzięki Waszej aktywności doświadczamy czym są wzajemne: wsparcie i pomoc.

koordynatorka projektu: Anna Drejas

{"register":{"columns":[]}}