W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Galeria na górze

Zachęcając uczniów do aktywności twórczej i prezentowania swojej działalności pozaszkolnej wyodrębniliśmy przestrzeń wystawienniczą pod nazwą GALERIA na górze. To tutaj uczniowie mają możliwość zaprezentowania swoich działań twórczych i wzięcia za nie odpowiedzialności. W ten sposób uczą się przyjmować właściwą postawę społeczną.

logo galerii z ziarnowanym niebieskim tłem

Do chwili obecnej prace zaprezentowali: Adam Radzisz, Szymon Barbarewicz, Oliwia Kruszka, Olga Suchorska, Natalia Burzych i Zuzanna Olszewska. Obecnie można oglądać prace Martyny Sokołowskiej.

Martyna Sokołowska – jedyne o czym marzy w tym momencie to, żeby doba trwała co najmniej 10 godzin dłużej, a tydzień miał co najmniej trzy dni więcej. Wraz ze zwiększająca się ilością zdarzeń w jej życiu, odkrywa w sobie coraz większe pokłady twórczej energii, co trochę koliduje z faktem, że czas z każdym dniem płynie coraz szybciej. W swojej twórczości, robi sobie żarty z rzeczywistości, w ironiczny sposób komentując swoje życie. Jej prace powstają pod wpływem impulsu, a na najlepsze pomysły wpada zazwyczaj pod prysznicem.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych prac.

Materiały

GALERIA na GÓRZE
{"register":{"columns":[]}}