W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Informacja o funkcjonowaniu jednostki w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

Uprzejmie informujemy Państwa, że w związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), w trosce o zdrowie pracowników i interesantów, począwszy od 11 marca 2020 r. – do odwołania, wszystkie strony postępowań, świadkowie i interesanci Prokuratury Okręgowej w Zamościu są proszeni o monitorowanie stanu swojego zdrowia i w przypadku pojawienia się objawów charakterystycznych dla w/w wirusa zaniechanie stawiennictwa w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Zamościu oraz informowanie właściwych sekretariatów bądź prokuratorów o przyczynach nieobecności telefonicznie, drogą mailową lub faksem.

W przypadku braku konieczności osobistego stawiennictwa w Prokuraturze, uprzejmie prosimy aby w celu uzyskania niezbędnych informacji korzystać z innych dostępnych rozwiązań (np. kontakt telefoniczny, e-mailowy, itp.) oraz zaniechanie wizyty w siedzibie prokuratury.

Informujemy ponadto, że każdy interesant wchodzący na teren Prokuratury Okręgowej w Zamościu będzie musiał poddać się zmierzeniu temperatury ciała oraz udzielić odpowiedzi na pytania w ramach podstawowego wywiadu profilaktycznego.

{"register":{"columns":[]}}