W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dyżur konsularny w Porto

07.09.2020

Uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z dyżuru Konsula RP Bartosza Sejbuka planowanego na 18 września w godz. 14:30-17:00 w siedzibie Konsula Honorowego RP w Porto. Realizacja dyżuru uzależniona jest od liczby zgłoszeń. Poniżej znajduje się lista rodzajów spraw, które załatwić będzie można podczas dyżuru.

Ambasada RP w Lizbonie

Dyżur odbędzie sie w Sala Azul (wejście od Rua Azevedo Magalhães, 314, 4430-022). Osoby zainteresowane spotkaniem z Konsulem prosimy o przesłanie do dnia 16 września br. zgłoszenia na adres lizbona.konsulat@msz.gov.pl. W wiadomości należy podać numer telefonu oraz wskazać rodzaj sprawy, której dotyczyć będzie spotkanie. W sytuacji dużego zainteresowania spotkaniem, decydować będzie kolejność Państwa zgłoszeń. Podczas spotkania obowiązuje korzystanie z maseczek ochronnych.

Dyżur obejmować będzie następujące rodzaje spraw:

  1. W zakresie spraw paszportowych:
  1. W zakresie spraw prawnych:
  1. W zakresie spraw obywatelskich:
  1. W zakresie spraw prawa rodzinnego i stanu cywilnego: