W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Podstawowe informacje

Wizja

Wysokiej jakości obsługa prawna na etapie negocjacji i opiniowania umów, wykonywania prawa, ugodowego rozwiązywania sporów i zastępstwa procesowego oraz wsparcie regulacyjne i strategiczne, doradztwo prawne dla organów państwa, z wykorzystaniem nowych technologii.

Wartości

Bezpieczeństwo prawne

Najwyższą wartością Prokuratorii Generalnej jest bezpieczeństwo prawne Rzeczypospolitej Polskiej, Skarbu Panstwa i innych podmiotów zastępowanych.

Profesjonalizm 

Prokuratoria Generalna świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie merytorycznym, gwarantującym najskuteczniejszą ochronę prawną.

Zespół 

Istotną wartością i warunkiem skuteczności działań Prokuratorii Generalnej jest dobrze dobrany, zintegrowany, zaangażowany i proaktywny zespół radców i referendarzy oraz wspierających ich asystentów i pracowników administracyjnych. 

Cele strategiczne 

Graficzne przedstawienie celów Prokuratorii Generalnej ilustruje poniższa rycina.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}