W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

COBRABID sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Wiceprezes zarządu ds. handlowych - COBRABiD sp. z o.o. w Warszawie

Wiceprezes zarządu ds. handlowych - COBRABiD sp. z o.o. w Warszawie

OGŁOSZENIE O WSZCZĘCIU POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO na funkcję wiceprezesa zarządu ds. handlowych spółki Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej COBRABiD sp. z o.o. w Warszawie.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 4 września 2018 r. o godzinie 15:00 (decyduje data i godzina doręczenia zgłoszenia do siedziby Spółki).

Zgłoszenia składa się w siedzibie Spółki, p. 309, III piętro, adres: Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej COBRABiD sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łucka 15, 00-842 Warszawa, w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Pełnomocnik Wspólnika Spółki Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej COBRABiD sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. handlowych”.

Zgłoszenia kandydatów złożone po upływie terminu określonego do ich przyjmowania nie podlegają rozpatrzeniu i zostaną zwrócone kandydatom.

Materiały

Ogłoszenie wiceprezes zarządu Cobrabid
DNP​_20082018​_​_COBRABID​_spz​_oo​_3​_ogłoszenie​_​_Wiceprezes​_Zarządu.pdf 0.05MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
07.01.2019 07:46 Monika Waćkowska-Kabaczyńska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Ewa Jaczewska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
COBRABID sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 1.0 07.01.2019 07:46 Monika Waćkowska-Kabaczyńska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP