W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nabór na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. z siedzibą w Łodzi

26.04.2019

Rada Nadzorcza spółki Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. z siedzibą w Łodzi ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko: Prezesa Zarządu Spółki.

Pisemne zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w siedzibie Spółki, (w sekretariacie – II piętro) w terminie do dnia 17 maja 2019 r., od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00. Zgłoszenia można doręczyć osobiście lub przesłać pocztą (do godz. 15.00 ostatniego dnia terminu, decyduje data i godzina doręczenia przesyłki) na adres siedziby Spółki: ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22g, w zaklejonej kopercie z adnotacją na kopercie: „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska Prezesa Zarządu ŁSSE S.A.”, zaadresowanej do Rady Nadzorczej Spółki. Na kopercie kandydat zobowiązany jest umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres do korespondencji.

Materiały

Szczegóły ogłoszenia, kwestionariusz, oświadczenie.
dnp​_Łódzka​_Specjalna​_Strefa​_Ekonomiczna​_SA​_Postępowanie​_kwalifikacyjne​_​_na​_Prezesa​_20190426.doc 0.08MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
26.04.2019 16:16 Martyna Krawczonek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Jacek Topyło
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Nabór na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. z siedzibą w Łodzi 1.0 26.04.2019 16:16 Martyna Krawczonek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP