W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rejestr obiektów produkcyjnych, w których wytwarza się materiały wybuchowe przeznaczone do użytku cywilnego

Kto prowadzi rejestr

Minister właściwy ds. gospodarki. Prowadzeniem rejestru w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii zajmuje się Departament Obrotu Towarami Wrażliwymi i Bezpieczeństwa Technicznego.

Cel prowadzenia rejestru

Jeden z elementów umożliwienia identyfikacji i śledzenia materiału wybuchowego zgodnie z Dyrektywą Komisji 2008/43/WE z dnia 4 kwietnia 2008 r. w sprawie ustanowienia systemu oznaczania i śledzenia materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego, zmienioną dyrektywą 2012/4/UE z dnia 22 lutego 2012 r., zgodnie z dyrektywą Rady 93/15/EWG.

Zakres informacji zgromadzonych w rejestrze

Firma przedsiębiorcy wytwarzającego materiały wybuchowe do użytku cywilnego, adres obiektu produkcyjnego, kod oznaczenia obiektu produkcyjnego, oznaczenie decyzji ministra właściwego ds. gospodarki w sprawie nadania kodu obiektu produkcyjnego.

Sposób i zasady udostępniania danych zawartych w rejestrze

Art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.01.2019 16:05 Agata Żołnacz-Okoń
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Karczmarczyk Grażyna
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Rejestr obiektów produkcyjnych, w których wytwarza się materiały wybuchowe przeznaczone do użytku cywilnego 2.0 22.08.2019 08:45 Agata Kubel-Grabau
Rejestr obiektów produkcyjnych, w których wytwarza się materiały wybuchowe przeznaczone do użytku cywilnego 1.0 17.06.2019 13:43 Monika Waćkowska-Kabaczyńska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP