W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Sprawozdania finansowe Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

W tej części portalu znajdziesz sprawozdania finansowe  Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, na które składają się:

  • bilans,
  • rachunek zysków i strat,
  • zestawienie zmian w funduszu oraz informacje dodatkowe, wszystkie z nich jednostkowe (tylko Ministerstwo) oraz łączne (wraz z Biurem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców).

Publikujemy je zgodnie z wymogiem § 34 ust. 9 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej oraz w celu zapewnienia transparentności działań naszego urzędu.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
07.05.2019 17:42 Monika Waćkowska-Kabaczyńska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Grażyna Górecka
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Sprawozdania finansowe Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii 1.0 07.05.2019 17:42 Monika Waćkowska-Kabaczyńska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP