W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szacowanie wartości zamówienia dot. organizacji, aranżacji oraz obsługi dwudniowej międzynarodowej konferencji poświęconej obradom Komitetu Sterującego Platformy S3 na rzecz modernizacji przemysłu

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Departament Innowacji, z siedzibą przy Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, zwraca się z uprzejmą prośbą o przesyłanie ofert w ramach procedury szacowania wartości zamówienia, dotyczącego organizacji, aranżacji oraz obsługi dwudniowej międzynarodowej konferencji poświęconej obradom Komitetu Sterującego Platformy S3 na rzecz modernizacji przemysłu w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w Warszawie.

Szacowanie wartości zamówienia dotyczy wydarzenia organziowanego w Warszawie w dniach 13-14 czerwca 2019 r. na ok. 120 osób.

Posiedzenie Komitetu Sterującego na rzecz modernizacji przemysłu organizowane jest cyklicznie przez Komisję Europejską i Państwa Członkowskie UE, w trakcie którego omawiane są kwestie związane z realizacją projektów w obszarach inteligentnych specjalizacji regionów UE.


Współorganizatorem i gospodarzem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT), które współpracuje w tym zakresie z Komisją Europejską. Platforma na rzecz modernizacji przemysłu ma na celu wspieranie regionów UE zaangażowanych w tworzenie projektów inwestycyjnych w przemyśle z zastosowaniem podejścia oddolnego - realizowanego poprzez współpracę międzyregionalną, uczestnictwo w klastrach i zaangażowanie przemysłu. Założeniem partnerstw tematycznych w obszarze modernizacji przemysłu jest aktywny udział przedsiębiorstw przemysłowych i powiązanych organizacji biznesowych, takich jak klastry, a także instytucji badawcze, środowisk akademickich oraz organizacji społeczeństwo obywatelskiego.

Zapytanie ma na celu oszacowanie wartości usługi i nie zobowiązuje żadnej ze stron do zawarcia umowy.

Zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Oferty należy składać wyłącznie w formie elektronicznej na adres mailowy: milena.jozwik-krakowiak@mpit.gov.pl

Termin składania ofert upływa 8 lutego 2019 r. Szczegółowe informacje w załącznikach.

Materiały


SOPZ.pdf 0.37MB

Formularz​_ofertowy​_-​_wycena​_zamówienia.docx 0.41MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
01.02.2019 12:52 Monika Waćkowska-Kabaczyńska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Justyna Gorzoch
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Szacowanie wartości zamówienia dot. organizacji, aranżacji oraz obsługi dwudniowej międzynarodowej konferencji poświęconej obradom Komitetu Sterującego Platformy S3 na rzecz modernizacji przemysłu 1.0 01.02.2019 12:52 Monika Waćkowska-Kabaczyńska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP