W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zamówienia Grupy Banku Światowego i innych banków rozwojowych

Atrakcyjne możliwości biznesowe stwarza również rynek zamówień udzielanych przez Grupę Banku Światowego i inne banki rozwojowe.

Grupa Banku Światowego

Grupa Banku Światowego co roku rozpisuje przetargi o wartości około 15–20 mld. USD, które są ogłaszane zarówno na potrzeby własnej działalności, jak też na rzecz projektów pomocowych realizowanych we wszystkich regionach świata.

Najczęściej kupowane towaru i usługi to: usługi doradcze i medyczne, zakup oprogramowania, sprzętu telekomunikacyjnego i innych usług IT.

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju

Udział w przetargach EBOR mogą brać firmy każdej wielkości ponieważ zakres wartości zamówień jest bardzo duży, dużo jest też zamówień małych. Najczeście bank zamawia, podobnie jak Bank Światowy, usługi doradcze i informatyczne, kupuje sprzet telekomunikacyjny i informatyczny oraz ponosi koszty utrzymania i modernizacji budynków.

Materiały

Platforma zakupowa Banku Światowego i innych banków rozwojowych
Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
24.01.2019 14:03 Monika Waćkowska-Kabaczyńska
Pierwsza publikacja:
24.01.2019 14:03 Monika Waćkowska-Kabaczyńska