W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kiermasz Świąteczny

02.12.2022

Plakat stworzony jest na jasnym tle imitującym panele i utrzymany w świątecznym klimacie. Świąteczny klimat tworzą rysunki w formie symboli, takich jak: choinki, prezenty, bombki, szyszki, głowy renifera, suszone pomarańcze, gałązki świerku, które umieszczone są wokół plakatu. Na środku umieszczony jest napis dużą czcionką koloru czerwonego: Drugi Kiermasz Świąteczny!

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Zapraszamy serdecznie na Drugi Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Samorząd Szkolny PSM I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Turku, który rusza 6 grudnia 2022 r. Zachęcamy do przynoszenia na ten cel własnoręcznie stworzonych stroików, dekoracji, kartek świątecznych, słodkich wypieków do dnia 5 grudnia 2022 r.  Prosimy o pozostawienie wszystkich rzeczy u swoich wychowawców bądź opiekunek samorządu. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby Uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami.

Plakat stworzony jest na jasnym tle imitującym panele i utrzymany w świątecznym klimacie. Świąteczny klimat tworzą rysunki w formie symboli, takich jak: choinki, prezenty, bombki, szyszki, głowy renifera, suszone pomarańcze, gałązki świerku, które umieszczone są wokół plakatu. Na środku umieszczony jest napis dużą czcionką koloru czerwonego: Drodzy Uczniowie, Rodzice! Następnie czerwoną czcionką podany jest tekst informujący o zaproszeniu całej społeczności szkolnej na Drugi Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski PSM I st. im. W. Lutosławskiego w Turku. Poniżej również czerwoną czcionką podana jest informacja o przynoszeniu na kiermasz stroików, dekoracji, kartek świątecznych, słodkich wypieków własnoręcznie zrobionych przez uczniów oraz tekst, aby uczniowie pozostawili wszystkie u rzeczy u swoich wychowawców. Z lewej strony plakatu, małą czcionką w kolorze czerwonym widnieją informacje dotyczące przeznaczenia dochodu ze sprzedaży dekoracji świątecznych. Pod tekstem z prawej strony zieloną czcionką umieszczony jest podpis: Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami.

{"register":{"columns":[]}}