W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych oraz na poddanie się badaniu w kierunku wirusa SARS-CoV-2.

badanie_wymaz2

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku w związku z planowanym od 14 lutego 2021 r. przeprowadzeniem badań w kierunku wirusa SARS-CoV-2 u nauczycieli przedszkoli, oddziałów przedszkolnych przy szkołach oraz pracowników żłobków (w tym klubików dziecięcych) bez obsługi techniczno-organizacyjnej na terenie powiatu białostockiego udostępnia oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych oraz na poddanie się badaniu w kierunku wirusa SARS-CoV-2. Wypełnione oświadczenia wraz z listą nauczycieli, którzy wyrazili chęć przystąpienia do bezpłatnego badania należy przesłać do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku.

Materiały

Zgoda
12-Zgoda​_na​_przetwarzanie​_i​_udostępnianie​_danych​_osobowych​_badanie​_nauczycieli.docx 0.02MB