W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Badania nauczycieli

kobieta i mężczyzna ubrani w stroje ochronne (kombinezony, maski, przyłbice) przeglądają papierową dokumentację (zadrukowane kartki)

W budynku Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się badania pracowników szkół podstawowych z klasami I-III na obecność koronawirusa.

Badania były dla pracowników oświaty bezpłatne i dobrowolne. Z możliwości sprawdzenia stanu zdrowia skorzystało 140 pracowników szkół z całego powiatu kamiennogórskiego. Każda osób, od których pobrano próbkę otrzymała dostęp do indywidualnego konta na stronie laboratorium. W ten sposób każdy będzie mógł sprawdzić wynik swojego testu.

Andrzej Wyrzykowski, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kamiennej Górze, dziękuje Marioli Jaciuk, dyrektor ZSZiO, za pomoc w przeprowadzeniu badań.