W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

KONKURS „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

27.04.2021

KONKURS

Palić, nie palić – oto jest pytanie?” 

 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowie Wielkopolskim, Stanowisko Pracy ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, serdecznie zaprasza do udziału w XXI edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, który skierowany jest do uczniów klas V szkół podstawowych powiatu ostrowskiego.

Tegoroczne zadanie konkursowe będzie polegać na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat szkodliwości palenia tytoniu i inhalowania e-papierosów.

Najlepszą pracę konkursową z etapu szkolnego, zgodną z Regulaminem wraz z uzupełnionymi załącznikami (dostępnymi w Regulaminie konkursu), należy przesłać drogą elektroniczną do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowie Wielkopolskim na adres psse.ostrowwlkp@pis.gov.pl w terminie do  dnia 2 kwietnia 2021 roku. 

Zachęcamy nauczycieli do współorganizacji etapu szkolnego konkursu a uczniów do udziału w naszym przedsięwzięciu.

Materiały

regulamin
REGULAMIN​_Palić​_nie​_palić​_2021​_-​_uzupełniony.pdf 0.25MB