W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

A Ty dla kogo się zaszczepisz? Jedna z odsłon kampanii #SzczepimySię

05.01.2021

A Ty dla kogo się zaszczepisz? – pytają bohaterowie najnowszego spotu zachęcającego do szczepienia się przeciwko COVID-19.

szczepienia_kampania

– Troskę o najbliższych wyniosłem z domu, dlatego zaszczepię się przeciw COVID-19 – podkreśla Mateusz Banasiuk. W spocie występują aktorzy – Stanisław Banasiuk i Mateusz Banasiuk – prawdziwy ojciec i prawdziwy syn.

Panowie byli już bohaterami kwietniowego filmu promocyjnego w ramach kampanii edukacyjnej „Profilaktyka zachowań w walce z chorobami wirusowymi” – wspólnej inicjatywy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Wówczas promowali codzienne, ale ważne zachowania podczas zagrożenia epidemicznego: mycie rąk przez 30 sekund, unikania kontaktów z wieloma osobami czy kichanie w łokieć. Teraz zachęcają do szczepień w najnowszym spocie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Wideo