W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

I Powiatowy Konkurs plastyczny "E-papierosy - zagrożenie większe niż Ci się wydaje" dla uczniów szkół podstawowych

E-PAPIEROSY - ZAGROŻENIE WIĘKSZE NIŻ CI SIĘ WYDAJE

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, organizuje I edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem "E-papierosy - zagrożenie większe niż Ci się wydaje" Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu rzeszowskiego. Celem nadrzędnym Konkursu jest promowanie prozdrowotnego stylu życia oraz zmobilizowanie uczniów do poszerzenia wiedzy o szkodliwości używania e-papierosów i innych wyrobów tytoniowych. Odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Rzeszowskiego.

Konkurs będzie trwał od 10 lutego do 31 marca 2020 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, dla laureatów przygotowane są cenne nagrody.

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie informuje, że z powodu epidemii koronawirusa, ulega zmianie termin składania prac konkursowych w I Powiatowym konkursie plastycznym "E - papierosy - zagrożenie większe niż Ci się wydaje". Prace można składać do końca kwietnia (30.04.2020 r.), oczywiście w momencie, kiedy będzie to możliwe. O terminie ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród zostaną Państwo powiadomieni drogą mail oraz na stronie internetowej.

 

Aktualizacja dnia 02.12.2020:

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie informuje, że został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny „E-papierosy - zagrożenie większe niż Ci się wydaje”.
W konkursie wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rzeszowie, ul. Dominikańska 4

Laureatami zostali:

1. Natalia Świątek
2. Hubert Kozioł
3. Kinga Błońska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Materiały

PISMO DO SZKÓŁ
PISMO DO SZKÓŁ.pdf 0.20MB
REGULAMIN KONKURSU
REGULAMIN KONKURSU.pdf 1.02MB
ZGODA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO
ZGODA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO.pdf 0.46MB