W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Palić, nie palić – oto jest pytanie? 2021

12.02.2021

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Śremie informuje, że mając na uwadze wieloletnią współpracę przy organizacji różnych przedsięwzięć związanych z profilaktyką palenia tytoniu, zaprosił uczniów klas V do współpracy przy realizacji XXI edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”.

Człowiek z papierosem.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Śremie informuje, że mając na uwadze wieloletnią współpracę przy organizacji różnych przedsięwzięć związanych z profilaktyką palenia tytoniu, zaprosił uczniów klas V do współpracy przy realizacji XXI edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”. Jego którego głównym organizatorem jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu we współpracy z powiatowymi stacjami sanitarno-epidemiologicznymi województwa wielkopolskiego a partnerami konkursu jest Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wielkopolskie Centrum Onkologii. 

Tegoroczne zadanie konkursowe polega na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat szkodliwości palenia tytoniu i inhalowania e-papierosów.


W załączeniu Regulamin konkursu na Apel pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie”.

Materiały

Regulamin - Palić nie palić 2021
REGULAMIN​_Palić​_nie​_palić​_2021.pdf 0.25MB