Ogłoszenie o pracę

24.07.2020

Ambasada RP w Seulu poszukuje kandydata na stanowisko referenta ds. konsularno – administracyjnych.

LOGO PL

OGŁOSZENIE

  1. Wymiar etatu: 1/1
  2. Adres i miejsce wykonywania pracy:

Ambasada RP w Seulu

Samcheong-ro 20-1

Jongno-gu, 03062 Republika Korei

  1. Główny zakres obowiązków:
  • obsługa sekretariatu w konsulacie,
  • obsługa interesantów w sprawach konsularnych, w tym przyjmowanie wniosków wizowych, paszportowych i innych,
  • udzielanie informacji konsularnych w konsulacie, a także telefonicznie oraz pocztą elektroniczną,
  • redagowanie informacji konsularnych,
  • tłumaczenie dokumentów (język polski, koreański i angielski),
  • obsługa bieżących kontaktów konsula i kierownika administracyjno – finansowego
    z instytucjami, urzędami i firmami koreańskimi oraz polskimi,
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i korespondencji konsularnej
    oraz administracyjno – finansowej,
  • realizacja zamówień materiałów biurowych i wyposażenia Ambasady,
  • pomoc przy organizacji wydarzeń organizowanych przez Ambasadę,
  • samodzielne przygotowywanie okolicznościowej korespondencji w języku polskim, koreańskim i angielskim,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • wykonywanie innych poleceń kierownika placówki, konsula oraz kierownika administracyjno – finansowego.
  1. Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, polskiego i koreańskiego.
  1. Wymagania dodatkowe:
  • umiejętność planowania, zdobywania informacji, rozwiązywania problemów, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
  • dyspozycyjność.
  1. Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • CV i list motywacyjny,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających znajomość języków.

Wszelkie dokumenty załączane do oferty przez kandydatów powinny być wystawione w języku polskim, bądź języku angielskim. Dokumenty w języku koreańskim należy przetłumaczyć na język polski, bądź język angielski.

  1. Termin składania aplikacji:
  •  do 7 sierpnia 2020 r. (decyduje data wpływu dokumentów do Ambasady).
    Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
  1. Adres do korespondencji:

Aplikacje należy wysyłać na poniższy adres pocztowy ambasady lub adres mailowy:

  • Adres pocztowy:

Embassy of the Republic of Poland in Seoul

Jongno-gu, 03062, Republic of Korea

z dopiskiem na kopercie oraz w aplikacji:
 aplikacja na stanowisko ds. konsularno – administracyjnych.

  • Adres poczty elektronicznej:

seul.amb.sekretariat@msz.gov.pl

w tytule należy wskazać: aplikacja na stanowisko ds. konsularno – administracyjnych.

               Wszelkie dokumenty należy zeskanować i przesyłać wyłącznie w formacie PDF.

  1.  Dodatkowe informacje:
  • Dokumenty powinny być opatrzone datą i podpisane własnoręcznie. Dokumenty złożone w aplikacji nie będą zwracane (prosimy nie przesyłać oryginałów).
  • W zgłoszeniu należy podać adres e-mail oraz numer telefonu. Kandydaci zakwalifikowani będą informowani e-mailem lub telefoniczne o terminie kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem (02) 723-9681
    lub adresem seul.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Materiały

Zgoda dane osobowe rekrutacja Amabsada RP w Seulu
Zgoda​_dane​_osobowe​_rekrutacja​_Amabsada​_RP​_w​_Seulu.doc 0.03MB