W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

PROGRAM STYPENDIALNY im. LANE’A KIRKLANDA

15.01.2021

Fundacja Liderzy Przemian ogłasza kolejną edycję otwartego konkursu na stypendia im. Lane'a Kirklanda w Polsce w roku akademickim 2021/2022

The Lane Kirkland Scholarship Program

Program Stypendialny im. L. KIRKLANDA kierowany jest do posiadających wyższe wykształcenie młodych liderów i ekspertów zainteresowanych rozwojem demokracji, gospodarki rynkowej i społeczeństwa obywatelskiego w swoich krajach i w Regionie.

Program oferuje dwa semestry studiów w jednym z pięciu polskich ośrodków akademickich (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Lublin) oraz co najmniej dwutygodniowy staż w organizacjach państwowych, prywatnych i pozarządowych. Wśród absolwentów Programu są dzisiejsi członkowie rządów, parlamentarzyści, menadżerowie dużych międzynarodowych korporacji, kierownicy organów samorządowych i znani działacze społeczni. 

Program KIRKLAND RESEARCH oferuje stypendium na jednosemestralny pobyt badawczo-naukowy w Polsce w roku akademickim 2021/22 dla osób ze stopniem naukowym doktora, mających ugruntowaną pozycję naukową.

Termin zgłoszeń na Stypendia im. L. Kirklanda 2021/2022 upływa:     1 marca 2021 r.

Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe:

https://kirkland.edu.pl/rekrutacja/