W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kazimierz Kuberski

Podsekretarz Stanu

Kazimierz Kuberski

Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowe kursy z administracji i studia MBA na University of Kentucky, a w 2005 podyplomowe studia z zarządzania w administracji publicznej w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Od 2002 był ekspertem w Centrum im. Adama Smitha.

Od 1993 roku związany z urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, w którym od 2003 roku został zastępcą Dyrektora Biura Polityki Społecznej i Pełnomocnikiem Prezydenta Warszawy ds. programu "Warszawa bez barier".

W latach 2005-08 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, w którym odpowiadał za stosunki międzynarodowe, dialog społeczny, migracje i organizacje pozarządowe. 

Od 2008 r. był dyrektorem w Biurze Spraw Zagranicznych Kancelarii Prezydenta RP, a w ostatnich trzech latach pracował jako dyrektor Biura Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
01.08.2019 15:05 Biuro Promocji
Pierwsza publikacja:
01.08.2019 15:05 Biuro Promocji