W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dotacje dla przedsiębiorców na nawiązanie współpracy z organizacjami międzynarodowymi już dostępne.

10.01.2020

Przedsiębiorco – jeśli potrzebujesz środków na rozwój eksportu i bierzesz pod uwagę także nawiązanie współpracy z organizacjami międzynarodowymi program Go to Brand jest dla Ciebie. Nabór wniosków prowadzi PARP w terminie od 11 lutego do 11 marca 2020

Program Go to Brand będący poddziałaniem 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020,  zapewnia wsparcie finansowe na pokrycie części kosztów działań promocyjnych realizowanych przez przedsiębiorców planujących rozwój eksportu.  Od roku 2020 program ten został rozszerzony i  zapewnia dofinansowanie także do działań podejmowanych przez firmy  za granicą a polegających na nawiązywaniu  współpracy z organizacjami międzynarodowymi.

W ramach rozszerzonego programu przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie: kosztów udziału w targach, konferencjach i seminariach organizowanych przez organizacje międzynarodowe oraz kosztów misji wyjazdowych lub przyjazdowych, których celem jest prezentacja przedstawicielom organizacji międzynarodowych potencjału i możliwości wytwórczych polskiej firmy.

Szczegółowe informacje o zakresie programu: https://www.gov.pl/web/rozwoj/branzowe-programy-promocji-2020-2022
Regulamin, wzór wniosku, instrukcja jego wypełniania dostępne są na stronie PARP: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/go-to-brand