W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Plan dla Pracy i Rozwoju

Praca. Rozwój. Bezpieczeństwo.

Grafika przedstawia tytuł na granatowym tle: Plan dla Pracy i Rozwoju. Z prawej strony logo programu. Centralnie trzy ikonki z opisami: Bezpośrednia pomoc, nowy kierunek, impuls rozwojowy. Na dole napis: Liczą się konkrety

Pandemia COVID-19 odmieniła świat, jaki znamy. Zmiany odczuwamy wszyscy. Wszyscy uczymy się, jak przyjąć nową rzeczywistość oraz jak się w niej odnaleźć. Polscy przedsiębiorcy – dzięki szybkiej, zdecydowanej i sprawnej reakcji państwa zachowali płynność finansową i ochronili miejsca pracy. Są wśród nich i tacy, którzy w obliczu nowych wyzwań szukają pomysłów na siebie oraz opracowują i wdrażają innowacyjne strategie rozwoju.

Dla nas najistotniejsze jest, by w sytuacji wywołanej pandemią, nikt nie czuł się pozostawiony samemu sobie. Wspieramy gospodarkę po to właśnie, aby Polakom zapewnić pracę, rozwój oraz bezpieczeństwo.  Mamy na to plan – przemyślany, konkretny, wielowymiarowy i, co ważne, odpowiadający na realne potrzeby przedsiębiorców.

Plan dla Pracy i Rozwoju to sprawdzone rozwiązania, ułatwienia oraz nowe możliwości dla biznesu. Dlatego – bez względu na to, jakie są potrzeby Twojej firmy – możesz liczyć na konkretne wsparcie.

Nasz plan to trzy kluczowe obszary: bezpośrednia pomoc, nowy kierunek i impuls rozwojowy. Każdy z nich odpowiada innym potrzebom.

Rok 2020 to realizacja projektów Tarcza Antykryzysowa, Tarcza Branżowa, Polski Bon Turystyczny, ochrona miejsc pracy, Mały ZUS Plus czy też pakiet mieszkaniowy – przeczytaj o nich w naszej aktualności (kliknij w link).

Jeśli tematyka któregoś z nich jest Ci szczególnie bliska – zapisz się do newslettera, aby otrzymywać szczegółowe informacje o nowych ułatwieniach i formach pomocy, z których możesz skorzystać. Pomoże to planować kolejne biznesowe działania.

Kliknij, aby zapisać się do newslettera.